Detail aktuality

SOKOL CUP

8.10.2019     uloženo: 2.10.2019, 6:07     upraveno: 8.10.2019, 12:54

V sobotu se v Hradci Králové uskutečnil Sokol Cup. Protože se zároveň konalo kadetské a juniorské mistrovství Evropy a navíc v Rize probíhal jeden z turnajů G třídy, byly naše řady ochuzeny o část našich reprezentantů včetně našeho hlavního trenéra. I tak jsme na turnaji tvořily necelou třetinu ze zhruba 130 účastníků turnaje. A role koučů a trenérů se ujali naši zkušení juniorští a seniorští závodníci.
Vzhledem k poměrně malé účasti na turnaji, se boje rychle odvíjely a zápas střídal zápas. Hlavně ze začátku se představili naši nejmenší ve věkových kategoriích „trpaslíci a děti“. I když to pro některé byla turnajová premiéra, všichni bojovali srdnatě a předvedli na tatami vynikající výkony. Ti starší a většinou i zkušenější to měli ve většině případů na bojišti těžší, ačkoli někteří své kategorie vyhráli jednoznačně. Příkladem může být Viktorie Maršáková, Laura Frühaufová nebo Johana Kochrdová.
V celkové bilanci jsme získali 11 zlatých, 15 stříbrných a 14 bronzových medailí a týmové prvenství.
Poděkování patří všem co pomáhali a fandili 😊


lecaf
Created by ITqup.com
Sponzoři
Město Humpolec Město Pelhřimov HSE Humpolec StaMPi, spol. s r.o. - Prodej, pronájem a servis výpočetní techniky MIXIN® je ryze česká společnost, se zaměřením na výrobu moderních stavebních materiálů pro podlahové systémy. AGENTURA DOBRÝ DEN Hotel a restaurace Farma Pelhřimov WSPK maso-uzeniny Zdeněk Prokeš BEDO TRANSPORTE