Best of závodníci
Fotografie Jméno, pásek Úspěchy
černý - 3. Dan
Matěj Kaman
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2016)

1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2022,2018,2016)
2. místo Mistrovství České republiky (2019, 2017, 2014)
3. místo Mistrovství České republiky (2015, 2012)

1. místo Children Championship (2011)
černý - 2. Dan
Adéla Pejcalová
1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)
2. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2018)
Alice Bínová
3. místo Mistrovství Evropy kadetů (2022)
3. místo Gymnaziáda(2023)

9. místo Mistrovství Světa Kadetů (2022)

1. místo Austria Open (2023, 2022)
1. místo Slovenia Open (2023, 2022)
1. místo Lucemburg open (2023)
2. místo Albania open (2023)
2. místo Bulgaria open (2024)
2. místo Belgium open (2024, 2022)
2. místo Croatia open (2022)
2. místo Galeb trophy (2022)
3. místo Austria open (2024)


1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2022, 2019, 2018)
3. místo Mistrovství České republiky (2017)
Dominika Hronová
1. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
2. místo Mistrovství Evropy U 21 (2017)
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)
3. místo Akademické Mistrovství Evropy (2019)
3. místo Evropské hry (2023)
3. místo OLYMPIJSKÁ KVALIFIKACE (2024)

5. místo Letní světová Univetziáda 2019
5. místo Grand Prix Roma (2019)
9. místo Mistrovství Světa Seniorů (2017)
9. místo Mistrovství Světa Juniorů (2014)
5. místo Mistrovství Evropy Kadetů (2013, 2011)
Účastník Mistrovství Světa juniorů (2016), seniorů (2019)

1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018, 2016 - 2010)
Vítězka Extraligy mládeže (2013, 2012, 2011)

Sportovec kraje Vysočina 2018, 2012

1. místo Austria Open (2013)
1. místo Trelleborg open (2013, 2012)
1. místo Spain open (2011)
2. místo German open (2016)
1. místo Polish open (2013)
2. místo Dutch Open (2017, 2013)
2. místo Austria Open (2017, 2012)
2. místo Belgian Open (2013, 2012)
Iveta Jiránková
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)
5. místo mistrovství světa seniorů (2017)
5. místo mistrovství Evropy do 21 let (2014)
5. místo mistrovství Evropy Olympijských vah (2019)
9. místo Grand Prix Rabat (2017)

Účast na OLYMPIJSKÉ kvalifikaci do Ria (2016)
Účast na Mistrovství Světa seniorů (2015)
Účast na Mistrovství Evropy seniorů (2016, 2014)


1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016 - 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2019)

Sportovec kraje Vysočina 2017

Vítězka Extraligy (2013, 2011)
2. místo Slovenia Open 2018
2. místo Izrael open 2017
2. místo Galeb Trophy (2016)
2. místo Belgian Open (2012)
3. místo Croatia Open (2019, 2016)
3. místo Ukraine open (2017)
3. místo Trelleborg Open (2014, 2013, 2012)
3. místo Galeb Trophy (2019, 2013, 2012, 2011)
3. místo Polish open (2022, 2019, 2017)
3. místo Riga open (2019, 2017)
1. místo Polish Open (2013)
2. místo Park Pokal (2011)
Jiří Šastný
1. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

9. místo Mistrovství Evropy kadetů (2018)
účast na Mistrovství Evropy Juniorů (2019)
účast na Mistrovství Evropy U21 (2021)

1. místo Mistrovství České republiky (2019 - 2017, 2015)
2. místo Mistrovství České republiky (2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2013)

1. místo Riga open 2017
2. místo Slovenia open 2020
3. místo Croatia open 2019
3. místo Polish Open 2018
3. místo Serbia open 2018
3. místo Belgian open 2018


2. místo Kukkiwon cup (2015)
Marek Šmarda
1. místo Mistrovství České republiky (2018)
3. místo Mistrovství České republiky (2023, 2016)
černý - 1. Dan
Alea Lin Mocek
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
2. místo Mistrovství České republiky (2023, 2017)

3. místo Albania open (2023)
Anna Špinarová
2. místo Mistrovství České republiky (2023, 2022)

2. místo Albania open (2023)
2. místo Austria open (2023)
3. místo Lucemburg open (2023)
Natálie Šikýřová
3. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)

3. místo Polish open 2022
Ondřej Janík
1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2016)
2. místo Mistrovství České republiky (2019)
3. místo Mistrovství České republiky (2018)
Pavla Brambůrková
1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2019)
2. místo Mistrovství České republiky (2022)

2. místo Gymnasiage 2023
3. místo Austria open 2023
Tereza Urbánková
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)
3. místo Gymnaziáda (2023)

1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2019)
2. místo Mistrovství České republiky (2022)

2. místo Albania open (2023)
3. místo Austria Open (2024)
3. místo Belgian open (2024)
TomᚠNeshyba
Účastník Mistrovství Světa juniorů (2022)

1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2017)
2. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)
3. místo Mistrovství České republiky (2016)
Viktorie Maršáková
1. místo Mistrovství České republiky (2023)

2. místo Belgian open (2024)
3. místo Slovenia open (2023)
3. místo Albania open (2023)
Zuzana Válková
1. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
červeno-černý
Aleš Lin Mocek
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
Created by Lukas Zach
Sponzoři
Svoboda Parts - autodíly na osobní a nákladní vozy Laserové řezáni, ohraňováni, obrábění a doprava Amadeus Fin s.r.o. Hodina H - aktivity dětem, mladým lidem, rodičům i seniorům GANTTex - textilní produkce Rodinný pivovar Bernard StaMPi, spol. s r.o. - Prodej, pronájem a servis výpočetní techniky Stanislav Dománek - autodoprava Město Humpolec Město Pelhřimov SaméŽaluzie.cz - žaluzie, rolety, markýzy Obchodní centrum Svatek Pelhřimov EVOLUTION GYM Kamenice nad Lipou Kadeřnictví Medvídek Humpolec OSMA - kanalizace z plastu Josef Straka - Zabezpečovací technika Relay LL - výroba a distribuce kožené galanterie STATUS - stavební akciová společnost PH instalace - voda, topení, plyn maso-uzeniny Zdeněk Prokeš Obec Komorovice Prosperia - vzdělávací centrum Želivka - rekreační středisko BEDO TRANSPORTE Storch-Ciret Group - evropská jednička v oblasti malířských nástrojů PNEU NEUBAUER - Vᚠspolehlivý pneuservis v centru Vysočiny Restaurace U Oskara Čížkov Agrostroj Pelhřimov GOLD SERVICE - spedice a logistika AGENTURA DOBRÝ DEN