Best of závodníci
Fotografie Jméno, pásek Úspěchy
černý - 2. Dan
Matěj Kaman
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2016)

1. místo Mistrovství České republiky (2018,2016)
2. místo Mistrovství České republiky (2017, 2014)
3. místo Mistrovství České republiky (2015, 2012)

1. místo Children Championship (2011)
černý - 1. Dan
Anna Hostičková
2. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2017, 2015)
David Šimek
9. místo Mistrovství světa juniorů (2016)
5. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2013)
Účastník Mistrovství Evropy juniorů (2014)

1. místo Mistrovství České republiky (2018 - 2015, 2010, 2011)
2. místo Mistrovství České republiky (2013, 2009, 2008)

Vítěz Extraligy mládeže (2013, 2012, 2011)
Vítěz České Národní ligy (2008)

2. místo German open (2016)
2. místo Slovenia Open (2016)
3. místo Dutch open (2016)
3. místo Austria Open (2016, 2013)
3. místo Trelleborg open (2013)

1. místo KTO President Cup (2009)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
2. místo KTO President Cup (2008)
2. místo Mistrovství východního Německa (2008)
3. místo Park Pokal (2011)
3. místo Mistrovství východního Německa (2007)
3. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
Dominika Hronová
1. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
2. místo Mistrovství Evropy U 21 (2017)

9. místo Mistrovství Světa Seniorů (2017)
9. místo Mistrovství Světa Juniorů (2014)
5. místo Mistrovství Evropy Kadetů (2013, 2011)
Účastník Mistrovství Světa juniorů (2016)

1. místo Mistrovství České republiky (2016 - 2010)
Vítězka Extraligy mládeže (2013, 2012, 2011)
Vítězka Národní ligy mládeže (2010)
Sportovec kraje Vysočina 2012

1. místo Austria Open (2013)
1. místo Trelleborg open (2013, 2012)
1. místo Spain open (2011)
2. místo German open (2016)
2. místo Dutch Open (2017, 2013)
2. místo Austria Open (2017, 2012)
2. místo Belgian Open (2013, 2012)
2. místo Croatia open (2012)
3. místo Slovenia open (2017)
3. místo German Open (2013)
3. místo Croatia open (2011)
3. místo Polish open
3. místo Riga open (2017)
1. místo Park Pokal (2012, 2010,2013)
1. místo Polish open (2013)
2. místo Polish Open (2012, 2015)
3. místo Polish Open (2017,2016, 2014)
Iveta Jiránková
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
5. místo mistrovství světa seniorů (2017)
5. místo mistrovství Evropy do 21 let (2014)

Účast na OLYMPIJSKÉ kvalifikaci do Ria (2016)
Účast na Mistrovství Světa seniorů (2015)
Účast na Mistrovství Evropy seniorů (2016, 2014)


1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016 - 2010)

Vítězka Extraligy (2013, 2011)

2. místo Galeb Trophy (2016)
2. místo Belgian Open (2012)
3. místo Ukraine open (2017)
3. místo Trelleborg Open (2014, 2013, 2012)
3. místo Austria Open (2012)
3. místo Galeb Trophy (2013, 2012, 2011)
3. místo Polish open (2017)

1. místo Polish Open (2013)
2. místo Park Pokal (2011)
Jakub Skořepa
1. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
2. místo Univerzitní Mistrovství Evropy (2017)

Účastník Mistrovství Evropy do 21 let (2013, 2014)

1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2012, 2011, 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2014, 2013)
3. místo Mistrovství České republiky (2017, 2015)

Vítěz Extraligy (2011, 2013)


1. Galeb Trophy (2013)
2. místo Trelleborg Open (2013)
2. místo Dutch Open(2013)
3. místo Croatia Open (2013)
3. místo Belgian Open(2013)
3. místo Galeb Trophy (2012)


2. místo Polish Open (2012)
Jan Fiala
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2013)
2. místo Mistrovství České republiky (2015, 2014, 2012, 2010)


1. místo Polish open (2013)
3. místo Polish open (2016)
3. místo Galeb Trophy (2013, 2014)

3. místo SeongNam Open Korea (2013)
Jiří Šťastný
9. místo Mistrovství Evropy kadetů (2018)

1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2017, 2015)
2. místo Mistrovství České republiky (2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2013)

2. místo Kukkiwon cup (2015)
Josef Med
9. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
9. místo Mistrovství Evropy kadetů (2009)

Účast na Mistrovství Světa Juniorů (2014)
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2017, 2014 - 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2015)

Vítěz Extraligy mládeže (2011)
Vítěz Extraligy (2013)

2. místo Česká Národní Taekwondo liga (2008)

3. místo Austria Open (2011)

1. místo Park Pokal (2011)
1. místo Mistrovství Litvy (2009)
1. místo Mistrovství východního Německa (2008)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
2. místo KTO President Cup (2009)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
Marek Šmarda
1. místo Mistrovství České republiky (2018)
3. místo Mistrovství České republiky (2016)
Michaela Neshybová
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2017)
2. místo Mistrovství České republiky (2016)

3. místo Riga open (2017)
Natálie Benešová
9. místo Mistrovství světa kadetů (2014)
9. místo Mistrovství světa juniorů (2016)
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2015)

1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016 - 2013)
2. místo Mistrovství České republiky (2017, 2012)

3. místo Slovenia open (2016)
3. místo Croatia open (2015)
3. místo Austria open (2015)

Vítězka Extraligy mládeže (2015, 2014, 2013)

1. místo Kukkiwon cup (2015)
1.místo Park Pokal (2013)
2.místo Polish open (2013, 2015)
3.místo Polish open (2014)
Petr Hostička
 
Tereza Nováková (Schindlerová)
3. místo Mistrovství Světa juniorů (2012)
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

9. místo Mistrovství Evropy juniorů (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2015 - 2010)
3. místo Mistrovství České republiky (2017, 2008)

Vítězka České Národní ligy (2008)

2. místo Austria Open (2013, 2012)
2. místo Trelleborg Open (2012)
2. místo Galeb Trophy (2012)
3. místo Galeb Trophy (2013)
3. místo Dutch Open (2012)

1. místo Polish Open (2012)
1. místo Litva Open(2009)
1. místo KTO President Cup (2008)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
2. místo Mistrovství východního Německa (2008, 2007)
2. místo Mistrovství spolkové rep. Sachsen (2007)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
3. místo KTO President Cup (2009)
Tomáš Hron
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2017, 2015, 2014, 2012)
2. místo Mistrovství České republiky (2016, 2013, 2011)

Vítě extraligy mládeže (2014)
Vítěz Národní ligy mládeže(2013, 2012)

1. místo Trelleborg Open (2013)

3. místo Kukkiwon cup (2015)
2. místo Children Pre-World Championship - family fight (2012)
Tomáš Neshyba
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2016)
Šimon Bulant
1. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2018, 2013)

Vítěz Národní ligy mládeže (2013)
červeno-černý
Adéla Pejcalová
2. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2018)
Barbora Kotková
1. místo Mistrovství České republiky (2017.2015, 2013, 2012)
Karolína Tůmová
1. místo Mistrovství České republiky (2016, 2015, 2014)
2. místo Mistrovství České republiky (2017)
Ondřej Janík
1. místo Mistrovství České republiky (2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2018)
Radoslav Petrov
1. místo Mistrovství České republiky (2017, 2015)
Roman Daniel
1. místo Mistrovství České republiky (2017)
2. místo Mistrovství České republiky (2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2018)
červený
Michaela Razimová
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2015, 2013)
2. místo Mistrovství České republiky (2011)
Vítězka Národní ligy mládeže (2013)

2. místo Park Pokal (2011)
3. místo Children World Championship (2012)
Patrik Mádlo
9. místo Mistrovství Evropy kadetů (2018)

2. místo Mistrovství České republiky (2017, 2016, 2014)
3. místo Mistrovství České republiky (2015)
modro-červený
Matěj Fiala
2. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2018, 2015, 2013)
Michal Pohan
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2015)

1. místo Kukkiwon cup (2015)
Created by ITqup.com
Sponzoři
Město Humpolec Město Pelhřimov STATUS stavební a. s. HSE Humpolec StaMPi, spol. s r.o. - Prodej, pronájem a servis výpočetní techniky Bezpečnostní služba DALIS MIXIN® je ryze česká společnost, se zaměřením na výrobu moderních stavebních materiálů pro podlahové systémy. AGENTURA DOBRÝ DEN Hotel a restaurace Farma Pelhřimov Autodoprava Polanský - Transport & biomass JK Technology - vývoj, výroba a renovace obráběcích nástrojů KM