Termíny akcí
Nadcházející akce
Akce Datum akce Místo konání
31.1.2020 Praha
Nickelhutte Aue (závody)
1.2.2020 Aue
M2 (závody)
7.2.2020 - 8.2.2020 Záhřeb, Chorvatsko
8.2.2020 Praha
21.2.2020 - 23.2.2020 Lublaň
Burgenland open (závody)
29.2.2020 Großpetersdorf
Protivín cup (závody)
22.3.2020 Vodňany
Cobra cup (závody)
28.3.2020 Praha
Humpolec cup (závody)
25.4.2020 Humpolec



Proběhlé akce
Akce Datum akce Místo konání
Ironman cup (závody)
25.1.2020 Pelhřimov
Zkoušky DAN (soustředění)
12.1.2020 Praha
3.1.2020 - 5.1.2020 Nymburk
11.12.2019 Praha
6.12.2019 - 8.12.2019 Pelhřimov
18.11.2019 Pelhřimov
Neckar pokal (závody)
15.11.2019 - 16.11.2019 Rottemburg
8.11.2019 - 10.11.2019 Zahřeb, Chorvatsko
2.11.2019 Praha
25.10.2019 - 27.10.2019 Bělehrad, Srbsko
25.10.2019 - 27.10.2019 Minsk Bělorusko
Red power cup (závody)
18.10.2019 - 19.10.2019 Maribor, Slovinsko
8.10.2019 - 10.10.2019 Záhřeb, Chorvatsko
Sokol cup (závody)
5.10.2019 Hradec Králové
Pugnator cup (závody)
28.9.2019 Traiskirchen (Rakousko)
tréninky SCM (soustředění)
20.9.2019 - 22.9.2019 Pelhřimov / Hradec Králové
14.9.2019 Pelhřimov
31.7.2019 - 4.8.2019 Zahřeb, Chorvatsko
Idablock camp (závody)
31.7.2019 - 4.8.2019 Tallin, Estonsko
Universiáda (závody)
5.7.2019 - 16.7.2019 Neapol, Itálie
Bojový víkend (soustředění)
28.6.2019 - 30.6.2019 Pelhřimov ZŠ Komenského
CZECH OPEN (závody)
15.6.2019 - 16.6.2019 Praha
Austria open G1 (závody)
7.6.2019 - 9.6.2019 Innsbruck, Rakousko
4.6.2019 Pelhřimov
Den dětí (exhibice)
31.5.2019 Pelhřimov
Bratislava open (závody)
31.5.2019 - 1.6.2019 Bratislava
Cobra cup (závody)
18.5.2019 Praha
10.5.2019 - 12.5.2019 Zlín
kemp Belgie (závody)
3.5.2019 - 5.5.2019 Brussel
Berlín open (závody)
26.4.2019 - 28.4.2019 Berlin, Německo
Trenčín open (závody)
12.4.2019 - 13.4.2019 Trenčín, Slovensko
6.4.2019 Humpolec
5.4.2019 - 6.4.2019 Schaffhausen, Švýcarsko
TNT cup (závody)
23.3.2019 Tulln, Rakousko
Čigra (závody)
22.3.2019 - 23.3.2019 Zahřeb, Chorvatsko
Protivín cup (závody)
9.3.2019 Protivín
1.3.2019 - 3.3.2019 Praha
22.2.2019 - 24.2.2019 Lublaň
9.2.2019 Praha
1.2.2019 - 2.2.2019 Rimavská Sobota, Slovensko
Zkoušky na pásky (soustředění)
30.1.2019 Pelhřimov
25.1.2019 Praha
19.1.2019 - 20.1.2019 Pelhřimov
výběr do repre Kadetů (soustředění)
4.1.2019 - 5.1.2019 Pelhřimov
4.1.2019 - 6.1.2019 Pelhřimov
Zkoušky na DAN (soustředění)
25.11.2018
Neckar pokal (závody)
16.11.2018 - 17.11.2018 Rottemburg, Německo
9.11.2018 - 11.11.2018 Záhřeb, Chorvatsko
24.10.2018 Praha
Galeb trophy G1 (závody)
23.10.2018 - 25.10.2018 Bělehrad, Srbsko
13.10.2018 Vídeň, Rakousko
Sokol cup (závody)
6.10.2018 - 7.10.2018 Hradec Králové
Pugnator cup (závody)
22.9.2018 Traiskirchen, Rakousko
15.9.2018 Náměstí Pelhřimov
Polish open (závody)
14.9.2018 - 16.9.2018 Varšava, Polsko
trénink SCM (soustředění)
7.9.2018 - 9.9.2018 Pelhřimov
1.9.2018 ČERVENÁ ŘEČICE
24.8.2018 - 26.8.2018 Kodaň, Dansko
Keumgang camp (soustředění)
27.7.2018 - 31.7.2018 Averdobe, Belgie
Czech open (závody)
23.6.2018 Praha
Lucemburg open (závody)
15.6.2018 - 17.6.2018 Lucebursko
Bratislava cup (závody)
8.6.2018 - 9.6.2018 Bratislava, Slovensko
kadet repre (soustředění)
1.6.2018 - 2.6.2018 Praha
Austrian open (závody)
25.5.2018 - 27.5.2018 Innsbruck, Rakousko
soustředění SCM (soustředění)
19.5.2018 - 20.5.2018 Pelhřimov ZŠ Komenského
Panter cup (závody)
12.5.2018 Humpolec
11.5.2018 - 12.5.2018 Nagold, Německo
Berlin open (závody)
5.5.2018 - 6.5.2018 Berlín, Německo
Trénink SCM (závody)
29.4.2018 Pelhřimov ZŠ Komenského
zkoušky na pásky (soustředění)
21.4.2018 ZŠ Komenského
15.4.2018 Vídeň, Rakousko
15.4.2018 Humpolec
14.4.2018 Humpolec
7.4.2018 Ostrava
German open (závody)
6.4.2018 - 8.4.2018 Hamburk, Německo
TNT cup (závody)
17.3.2018 Tulln, Rakousko
Belgian open (závody)
16.3.2018 - 18.3.2018 Lommel, Belgie
COBRA CUP (závody)
10.3.2018 Praha
26.2.2018 - 1.3.2018 Pelhřimov
2.2.2018 - 4.2.2018 Sindelfingen, Německo
27.1.2018 KD Máj
Creti cup (závody)
19.1.2018 - 20.1.2018 Reutlingen, Německo
13.1.2018 ZŠ Komenského
zimní camp (soustředění)
25.12.2017 - 30.12.2017
Sarajevo open (závody)
15.12.2017 - 16.12.2017 Sarajevo, Bosna
8.12.2017 - 10.12.2017 Pelhřimov
25.11.2017 Pelhřimov
17.11.2017 ZŠ Komenského Pelhřimov
Prague open (závody)
4.11.2017 Praha
Protivín cup (závody)
21.10.2017 Protivín
Galeb trophy G1 (závody)
13.10.2017 - 15.10.2017 Bělehrad, Srbsko
Sokol cup (závody)
7.10.2017 Hradec Králové
1.10.2017 Rohozné u Jihlavy
29.9.2017 - 30.9.2017 Teplice
29.9.2017 - 1.10.2017 Riga, Lotyžsko
Union cup (závody)
23.9.2017 Korneuburg
16.9.2017 ZŠ Komenského
15.9.2017 - 17.9.2017 Varšava, Polsko
HTU open (závody)
8.9.2017 - 9.9.2017 Gelnhausen-Meerholz
3.9.2017 Pelhřimov
26.8.2017 Červená Řečice
Keumgang camp (soustředění)
28.7.2017 - 1.8.2017 Averdobe, Belgie
26.7.2017 - 2.8.2017 Wedemark, Německo
23.7.2017 - 28.7.2017 Coimbra, Portugalsko
22.7.2017 - 3.8.2017 Ivano Frankovsko, Ukrajina
1.7.2017 - 2.7.2017 Baden, Rakousko
19.6.2017 - 30.6.2017 Muju, Jižní Korea
Czech open (závody)
17.6.2017 Praha
Bratislava cup (závody)
10.6.2017 Bratislava, Slovensko
3.6.2017 - 4.6.2017 Innsbruck, Rakousko
15.5.2017 Pelhřimov ZŠ Komenského
Bogatynia (soustředění)
12.5.2017 - 13.5.2017 Polsko
Berlin open (závody)
6.5.2017 - 7.5.2017 Berlín, Německo
Bistra open (závody)
21.4.2017 - 22.4.2017 Záhřeb, Chorvatsko
8.4.2017 Humpolec
24.3.2017 - 25.3.2017 Nymburk
TNT cup (závody)
18.3.2017 Tulln, Rakousko
5.3.2017 Šmartno, Slovinsko
4.3.2017 Praha
COBRA CUP (závody)
26.2.2017 Praha
Budapest open (závody)
18.2.2017 Budapešť, Maďarsko
21.1.2017 - 22.1.2017 Praha
German open (závody)
20.1.2017 - 22.1.2017 Hamburg
WCT (soustředění)
25.12.2016 - 31.12.2016 Madrid, Španělsko
19.12.2016 Pelhřimov ZŠ Komenského
9.12.2016 - 11.12.2016 Pelhřimov
2.12.2016 - 4.12.2016 Nymburk
Protivín cup (závody)
26.11.2016 Protivín
Neckar pokal (závody)
18.11.2016 - 19.11.2016 Rottemburg, Německo
16.11.2016 - 20.11.2016 Burnaby, Kanada
11.11.2016 - 12.11.2016 Záhřeb, Chorvatsko
Prague open (závody)
5.11.2016 Praha
9.10.2016 Hradec Králové
Sokol cup (závody)
8.10.2016 Hradec Králové
1.10.2016 - 2.10.2016 Lublaň, Slovinsko
Han Kook cup (závody)
16.9.2016 - 17.9.2016 Bad Kreuznach, Německo
12.9.2016 Pelhřimov
7.9.2016 - 11.9.2016 Bukurešť, Rumunsko
27.8.2016 - 30.8.2016 Nymburk
Liverpool Academy (soustředění)
29.7.2016 - 7.8.2016 Liveerpool, Velká Británie
Czech open (závody)
18.6.2016 Praha
Bratislava open (závody)
11.6.2016 Bratislava, Slovensko
6.6.2016 Pelhřimov
Austrian Open (závody)
4.6.2016 - 5.6.2016 Insbruck, Rakousko
Běh pro úsměv (exhibice)
21.5.2016 Pelhřimov
Scorpions cup (závody)
14.5.2016 Olomouc
Cassovia open (závody)
6.5.2016 - 7.5.2016 Košice, Slovensko
Berlin open (závody)
6.5.2016 - 8.5.2016 Berlín Německo
German open (závody)
22.4.2016 - 24.4.2016 Hamburg
15.4.2016 - 16.4.2016 Praha
2.4.2016 Humpolec
Helsingborg cup (závody)
18.3.2016 - 19.3.2016 Helsingborg, Švédsko
27.2.2016 Praha
TNT cup (závody)
20.2.2016 Tulln, Rakousko
Falcon cup (závody)
12.2.2016 - 13.2.2016 Rimavská Sobota, Slovensko
Orient cup (závody)
30.1.2016 Lublaň, Slovinsko
27.12.2015 - 28.12.2015 Pelhřimov, ZŠ Komenského
winnter training camp (soustředění)
26.12.2015 - 30.12.2015 Madrid, Španělsko
12.12.2015 - 13.12.2015 Pelhřimov
zkoušky na kupy (exhibice)
30.11.2015 zkoušky na ZŠ Komenského
Protivín cup (závody)
28.11.2015 Protivín
Zkoušky na DAN (soustředění)
21.11.2015 - 22.11.2015 Praha
Elit open (závody)
14.11.2015 - 15.11.2015 Srbsko
Prague open (závody)
31.10.2015 Praha
fight trénink (závody)
17.10.2015 Pelhřimov ZŠ Komenského
16.10.2015 - 18.10.2015 Praha
Galeb Trophy (závody)
10.10.2015 - 11.10.2015 Bělehrad, Srbsko
Sokol cup (závody)
3.10.2015 Hradec Králové
28.9.2015 Pelhřimov
12.9.2015 Jihlava
příprava na zkoušky (soustředění)
5.9.2015 - 6.9.2015 Pelhřimov
ID camp reprezentace (soustředění)
4.9.2015 - 6.9.2015 Teplice
29.8.2015 - 30.8.2015 Varšava, Polsko
KOREA (soustředění)
4.8.2015 - 13.8.2015 Muju, Jižní Korea
Liverpool Academy (soustředění)
20.7.2015 - 27.7.2015 Liverpool, Velká Británie
20.6.2015 Praha
Slovak open (závody)
6.6.2015 Bratislava
Austrian open (závody)
29.5.2015 - 30.5.2015 Innsbruck, Rakousko
16.5.2015 - 17.5.2015 Pelhřimov
Berlin open (závody)
8.5.2015 - 9.5.2015 Berlín, Německo
Scorpions cup (závody)
25.4.2015 Olomouc
18.4.2015 Humpolec
společný trénink III (soustředění)
11.4.2015 Pelhřimov - ZŠ Komenského
Cobra cup (závody)
28.3.2015 Praha
II. společný trénink (soustředění)
14.3.2015 Pelhřimov
8.3.2015 Šmartno, Slovinsko
3.3.2015 - 4.3.2015 Jarocin, Polsko
Karpacz - NEJEDEME (soustředění)
12.2.2015 - 14.2.2015 Karpacz, Polsko
Kukkiwon cup (závody)
6.2.2015 - 8.2.2015 Sindelfingen, Německo
Insubria Cup (závody)
29.1.2015 - 2.2.2015 Miláno, Itálie
Tübingen cup (závody)
23.1.2015 - 25.1.2015 Reutlingen, Německo
13.12.2014 Pelhřimov
Park pokal (závody)
5.12.2014 - 7.12.2014 Sindelfingen, Německo
28.11.2014 - 29.11.2014 NĚMECKO
Zkoušky na Dan (závody)
22.11.2014 Praha
21.11.2014 - 22.11.2014 Rottenburg, Nemecko
CROATIA open G1 (závody)
15.11.2014 - 17.11.2014 Zahřeb, Chorvatsko
Zkoušky na pásky (soustředění)
10.11.2014 Pelhřimov - ZŠ Komenského
Ambasador cup (závody)
1.11.2014 Praha
tréninky Frýdek Místek (soustředění)
25.10.2014 Frýdek Místek
Galeb Trophy G1 (závody)
17.10.2014 - 19.10.2014 Bělehrad, Srbsko
Protivín cup (závody)
11.10.2014 Protivín
Jarocin (soustředění)
11.10.2014 - 12.10.2014 Jarocin, Polsko
Sokol Cup (závody)
4.10.2014 Hradec Králové
Pelhřimov cup (závody)
27.9.2014 Pelhřimov ZŠ Komenského
Polish open (závody)
19.9.2014 - 21.9.2014 Varšava, Polsko
Exhibice (exhibice)
13.9.2014 Kamenice nad Lipou
5.9.2014 - 7.9.2014 Teplic
Korčula open (závody)
16.8.2014 - 24.8.2014 Korčula Chorvatsko
Bodensee cup (závody)
4.7.2014 - 5.7.2014 Friedrichshafen Německo
CZECH OPEN 2014 (závody)
21.6.2014 Praha
6.6.2014 - 7.6.2014 Bratislava, Slovensko
Austria Open (závody)
30.5.2014 - 1.6.2014 Insbruck, Rakousko
2.5.2014 - 3.5.2014 Budapešť - Maďarsko
1.5.2014 - 3.5.2014 Baku, Azerbajdžán
Scorpions cup (závody)
26.4.2014 Olomouc
Zkoušky na Dan (závody)
12.4.2014 Praha
5.4.2014 Humpolec
29.3.2014 Tulln, Rakousko
Cobra cup (závody)
15.3.2014 Praha
Šmartno Litiji (závody)
8.3.2014 - 9.3.2014 Slovinsko
Slovenia Open (závody)
21.2.2014 - 23.2.2014 Maribor, Slovinsko
M-2 (závody)
8.2.2014 Vrbovec, Chorvatsko
1.2.2014 Aue, Německo
Karpacz (soustředění)
1.2.2014 - 6.2.2014 Polsko
Creti cup (závody)
17.1.2014 - 19.1.2014 Tübingen, Německo
10.1.2014 - 12.1.2014 Hradec Králové
Gladback (soustředění)
3.1.2014 - 5.1.2014 Německo
18.12.2013 Pelhřimov - ZŠ Komenského
14.12.2013 Pelhřimov
Park Pokal (závody)
6.12.2013 - 8.12.2013 Sindelfingen, Německo
29.11.2013 - 1.12.2013 Zatím se neví
20.11.2013 Pelhřimov - ZŠ Komenského
Protivín cup (závody)
16.11.2013 Protivín
15.11.2013 - 16.11.2013
8.11.2013 - 10.11.2013 Zahřeb, Chorvatsko
Prague open (závody)
2.11.2013 Praha
Galeb trophy (závody)
25.10.2013 - 27.10.2013 Bělehrad, Srbsko
Zkoušky na pásky (soustředění)
22.10.2013 Humpolec
Sokol Cup (závody)
12.10.2013 Hradec Králové
Kondor cup (závody)
4.10.2013 - 5.10.2013 Zahřeb, Chorvatsko
26.9.2013 - 29.9.2013 Porto, Portugalsko
24.8.2013 - 31.8.2013 Zubří
20.8.2013 - 24.8.2013 Bukurešť, Rumunsko
29.7.2013 - 2.8.2013 Pelhřimov
27.7.2013 - 31.7.2013 Fridrichshafen, Německo
8.7.2013 - 14.7.2013 Pravděpodobně Pelhřimov
22.6.2013 - 29.6.2013 ???
Czech open (závody)
15.6.2013 Praha
1.6.2013 - 2.6.2013 Insbrukck, Rakousko
24.5.2013 - 26.5.2013 Dachau, Německo
20.5.2013 Pelhřimov - ZŠ Komenského
17.5.2013 - 18.5.2013 Budapešť, MAďarsko
Zkoušky 1. kup (závody)
11.5.2013 - 12.5.2013 Praha
11.5.2013 - 18.5.2013 Mnichov
10.5.2013 - 11.5.2013 Košice, Slovensko
Sokol Susedgrad (závody)
10.5.2013 - 11.5.2013 Zahřeb - Chorvatsko
26.4.2013 - 28.4.2013 Hradec Králové
Scorpions cup (závody)
20.4.2013 Olomouc
Bratislava open (závody)
6.4.2013 Bratislava
5.4.2013 - 7.4.2013 Belgie
Cobra cup (závody)
23.3.2013 Praha
TNT cup (závody)
16.3.2013 Tulln, Rakousko
15.3.2013 - 17.3.2013 Holandsko
9.3.2013 - 10.3.2013 Hamburg, Německo
23.2.2013 - 24.2.2013 Pelhřimov
Slovenia Open (závody)
22.2.2013 - 24.2.2013 Maribor, Slovinsko
13.2.2013 - 16.2.2013 Dubrava, Chorvatsko
7.2.2013 - 10.2.2013 Trelleborg - Švédsko
2.2.2013 Aue, Německo
4.1.2013 - 6.1.2013 Bali
8.12.2012 Pelhřimov
Park Pokal (závody)
1.12.2012 - 2.12.2012 Sindelfingen
Neckar pokal (závody)
16.11.2012 - 17.11.2012 Rottenburg
Croatia Open (závody)
9.11.2012 - 11.11.2012 Záhřeb
Prague open (závody)
3.11.2012 Praha
Masters cup (závody)
26.10.2012 - 28.10.2012 Bonn
Galeb Trophy (závody)
19.10.2012 - 21.10.2012 Bělehrad
Sokol Cup (závody)
13.10.2012 Hradec Králové
Dracula open (závody)
13.10.2012 - 15.10.2012 Bukurešť
6.10.2012 - 7.10.2012 Insbruck
14.9.2012 - 15.9.2012 Berlin
Polish open (závody)
6.9.2012 - 9.9.2012 Waršava
trénink reprezentace (soustředění)
1.9.2012 Hradec Králové
Bodensee cup (závody)
6.7.2012 - 8.7.2012 Friedrichshafen Nemecko
Bodam-odjezd!! (závody)
6.7.2012 - 8.7.2012
23.6.2012 Bratislava
CZECH OPEN (závody)
16.6.2012 Praha
9.6.2012 - 10.6.2012 Pelhřimov - ZŠ Komenského
2.6.2012 - 3.6.2012 Innsbruck/Austria
Májový pohár (závody)
19.5.2012 Praha
11.5.2012 - 13.5.2012 Zahřeb
28.4.2012 Olomouc
Loraine open (závody)
20.4.2012 - 22.4.2012 Nancy
4.4.2012 - 8.4.2012 Egypt
31.3.2012 Humpolec
30.3.2012 - 1.4.2012 Gent/Belgium
Slovinsko (soustředění)
23.3.2012 - 25.3.2012 Planica
Cobra cup (závody)
17.3.2012 Praha
17.3.2012 - 18.3.2012 Eindhoven/Netherlands
TNT cup (závody)
10.3.2012 Rakousko
3.3.2012 - 4.3.2012 Hamburg
10.2.2012 - 12.2.2012 Švédsko
Asiana (závody)
3.2.2012 - 5.2.2012 Německo
Tubingen (závody)
20.1.2012 - 22.1.2012 Německo
10.12.2011 Pelhřimov
Park Pokal (závody)
2.12.2011 - 4.12.2011 Sindelfingen, Německo
Neckar Pokal (závody)
18.11.2011 - 19.11.2011 Rottenburg, Německo
BOWLING PRO RODIČE (soustředění)
12.11.2011 999 PELHŘIMOV
Ilyo cup (závody)
12.11.2011 - 13.11.2011 Košice, Slovensko
Protivín cup (závody)
5.11.2011 Protivín, Sportovní hala, ul. Komenského
Croatia open (závody)
5.11.2011 - 6.11.2011 Záhřeb, Chorvatsko
Prague Open (závody)
22.10.2011 Praha
14.10.2011 - 15.10.2011 Berlin Německo
KONDOR CUP (závody)
7.10.2011 - 8.10.2011 NEJEDEME
Löwn pokla (závody)
7.10.2011 - 8.10.2011 NEJEDEME
HTU open (závody)
24.9.2011 - 25.9.2011 Ober-Erlenbach
23.9.2011 - 24.9.2011 NEJEDEME
Dax cup (závody)
2.9.2011 - 3.9.2011 Berlín
Letní soustředění (soustředění)
13.8.2011 - 20.8.2011 Hříběcí
6.7.2011 - 11.7.2011 Tbillisi; Gruzie
Bodensee Cup (závody)
2.7.2011 Friedrichshafen
18.6.2011 Praha
17.6.2011 - 19.6.2011 Boleslawiec
Austrian Open (závody)
4.6.2011 - 5.6.2011 Innsbruck
Májový pohár (závody)
21.5.2011 Praha
Kelten Cup (závody)
20.5.2011 - 21.5.2011 Meiningen
Scorpions cup (závody)
16.4.2011 - 15.4.2011 Olomouc
German open (závody)
11.3.2011 - 13.3.2011 Hamburg
Cobra cup (závody)
5.2.2011 Praha
Trelleborg (závody)
4.2.2011 - 6.2.2011 Švédsko
Asiana (závody)
3.2.2011 - 6.2.2011 Sindelfingen Německo
16.5.2010 - 17.5.2010 Záhřeb, Chorvatsko
Created by ITqup.com
Sponzoři
Město Humpolec Město Pelhřimov HSE Humpolec StaMPi, spol. s r.o. - Prodej, pronájem a servis výpočetní techniky MIXIN® je ryze česká společnost, se zaměřením na výrobu moderních stavebních materiálů pro podlahové systémy. AGENTURA DOBRÝ DEN Hotel a restaurace Farma Pelhřimov Autodoprava Polanský - Transport & biomass WSPK