Detail akce

Liverpool Academy

Datum:
29.7.2016 - 7.8.2016
Název akce:
Liverpool Academy
Typ akce:
soustředění
Místo konání:
Liveerpool, Velká Británie
Doplňující informace:
Stejně jako v loňském roce máme možnost letět do Liverpoolu na týden trénovat před závody. Loni to bylo hodně dobré. Dost "omáčky" kolem.
Fakta:
Cena 12.000,- (letenky, tréninky, ubytování se snídaní, pojištění)
termín: 28.7. - 8.8.2016
ubytování na hostelu
startovné na turnaji v ceně

Toto je pouze pro starší závodníky. Nejlépe s vysokým páskem. V případě, že by chtěl někdo z mladších tak pouze v doprovodu rodiče (kdy rodič platí plnou cenu 20.000,-)
Přihlášení závodníci na akci
Created by Lukas Zach
Sponzoři
GOLD SERVICE - spedice a logistika Obchodní centrum Svatek Pelhřimov Storch-Ciret Group - evropská jednička v oblasti malířských nástrojů Laserové řezáni, ohraňováni, obrábění a doprava Amadeus Fin s.r.o. Svoboda Parts - autodíly na osobní a nákladní vozy SaméŽaluzie.cz - žaluzie, rolety, markýzy PH instalace - voda, topení, plyn Josef Straka - Zabezpečovací technika Agrostroj Pelhřimov Obec Komorovice StaMPi, spol. s r.o. - Prodej, pronájem a servis výpočetní techniky Želivka - rekreační středisko STATUS - stavební akciová společnost AGENTURA DOBRÝ DEN PNEU NEUBAUER - Váš spolehlivý pneuservis v centru Vysočiny Restaurace U Oskara Čížkov Město Humpolec OSMA - kanalizace z plastu EVOLUTION GYM Kamenice nad Lipou Kadeřnictví Medvídek Humpolec BEDO TRANSPORTE Hodina H - aktivity dětem, mladým lidem, rodičům i seniorům GANTTex - textilní produkce Město Pelhřimov Prosperia - vzdělávací centrum Relay LL - výroba a distribuce kožené galanterie Stanislav Dománek - autodoprava maso-uzeniny Zdeněk Prokeš Rodinný pivovar Bernard