Závodníci
Fotografie Jméno, pásek Best of Úspěchy
černý - 3. Dan
Matěj Kaman
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2016)

1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2022,2018,2016)
2. místo Mistrovství České republiky (2019, 2017, 2014)
3. místo Mistrovství České republiky (2015, 2012)

1. místo Children Championship (2011)
černý - 2. Dan
Adéla Pejcalová
1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)
2. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2018)
Alice Bínová
3. místo Mistrovství Evropy kadetů (2022)
3. místo Gymnaziáda(2023)

9. místo Mistrovství Světa Kadetů (2022)

1. místo Austria Open (2023, 2022)
1. místo Slovenia Open (2023, 2022)
1. místo Lucemburg open (2023)
2. místo Albania open (2023)
2. místo Bulgaria open (2024)
2. místo Belgium open (2024, 2022)
2. místo Croatia open (2022)
2. místo Galeb trophy (2022)
3. místo Austria open (2024)


1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2022, 2019, 2018)
3. místo Mistrovství České republiky (2017)
Dominika Hronová
1. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
2. místo Mistrovství Evropy U 21 (2017)
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)
3. místo Akademické Mistrovství Evropy (2019)
3. místo Evropské hry (2023)
3. místo OLYMPIJSKÁ KVALIFIKACE (2024)

5. místo Letní světová Univetziáda 2019
5. místo Grand Prix Roma (2019)
9. místo Mistrovství Světa Seniorů (2017)
9. místo Mistrovství Světa Juniorů (2014)
5. místo Mistrovství Evropy Kadetů (2013, 2011)
Účastník Mistrovství Světa juniorů (2016), seniorů (2019)

1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018, 2016 - 2010)
Vítězka Extraligy mládeže (2013, 2012, 2011)

Sportovec kraje Vysočina 2018, 2012

1. místo Austria Open (2013)
1. místo Trelleborg open (2013, 2012)
1. místo Spain open (2011)
2. místo German open (2016)
1. místo Polish open (2013)
2. místo Dutch Open (2017, 2013)
2. místo Austria Open (2017, 2012)
2. místo Belgian Open (2013, 2012)
Iveta Jiránková
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)
5. místo mistrovství světa seniorů (2017)
5. místo mistrovství Evropy do 21 let (2014)
5. místo mistrovství Evropy Olympijských vah (2019)
9. místo Grand Prix Rabat (2017)

Účast na OLYMPIJSKÉ kvalifikaci do Ria (2016)
Účast na Mistrovství Světa seniorů (2015)
Účast na Mistrovství Evropy seniorů (2016, 2014)


1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016 - 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2019)

Sportovec kraje Vysočina 2017

Vítězka Extraligy (2013, 2011)
2. místo Slovenia Open 2018
2. místo Izrael open 2017
2. místo Galeb Trophy (2016)
2. místo Belgian Open (2012)
3. místo Croatia Open (2019, 2016)
3. místo Ukraine open (2017)
3. místo Trelleborg Open (2014, 2013, 2012)
3. místo Galeb Trophy (2019, 2013, 2012, 2011)
3. místo Polish open (2022, 2019, 2017)
3. místo Riga open (2019, 2017)
1. místo Polish Open (2013)
2. místo Park Pokal (2011)
Jiří Šastný
1. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

9. místo Mistrovství Evropy kadetů (2018)
účast na Mistrovství Evropy Juniorů (2019)
účast na Mistrovství Evropy U21 (2021)

1. místo Mistrovství České republiky (2019 - 2017, 2015)
2. místo Mistrovství České republiky (2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2013)

1. místo Riga open 2017
2. místo Slovenia open 2020
3. místo Croatia open 2019
3. místo Polish Open 2018
3. místo Serbia open 2018
3. místo Belgian open 2018


2. místo Kukkiwon cup (2015)
Josef Med
  9. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
9. místo Mistrovství Evropy kadetů (2009)

Účast na Mistrovství Světa Juniorů (2014)
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2017, 2014 - 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2019, 2018, 2016, 2015)

Vítěz Extraligy mládeže (2011)
Vítěz Extraligy (2013)

2. místo Česká Národní Taekwondo liga (2008)

3. místo Austria Open (2011)

1. místo Park Pokal (2011)
1. místo Mistrovství Litvy (2009)
1. místo Mistrovství východního Německa (2008)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
2. místo KTO President Cup (2009)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
Marek Šmarda
1. místo Mistrovství České republiky (2018)
3. místo Mistrovství České republiky (2023, 2016)
Petr Hostička
   
černý - 1. Dan
Alea Lin Mocek
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
2. místo Mistrovství České republiky (2023, 2017)

3. místo Albania open (2023)
Anna Špinarová
2. místo Mistrovství České republiky (2023, 2022)

2. místo Albania open (2023)
2. místo Austria open (2023)
3. místo Lucemburg open (2023)
Natálie Šikýřová
3. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)

3. místo Polish open 2022
Ondřej Janík
1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2016)
2. místo Mistrovství České republiky (2019)
3. místo Mistrovství České republiky (2018)
Pavla Brambůrková
1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2019)
2. místo Mistrovství České republiky (2022)

2. místo Gymnasiage 2023
3. místo Austria open 2023
Tereza Urbánková
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)
3. místo Gymnaziáda (2023)

1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2019)
2. místo Mistrovství České republiky (2022)

2. místo Albania open (2023)
3. místo Austria Open (2024)
3. místo Belgian open (2024)
TomᚠNeshyba
Účastník Mistrovství Světa juniorů (2022)

1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2017)
2. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)
3. místo Mistrovství České republiky (2016)
Viktorie Maršáková
1. místo Mistrovství České republiky (2023)

2. místo Belgian open (2024)
3. místo Slovenia open (2023)
3. místo Albania open (2023)
Zuzana Válková
1. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
červeno-černý
Aleš Lin Mocek
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
Michal Pohan
  5. místo Mistrovství Evropy kadetů 2021
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2015)
3. místo Mistrovství České republiky (2019)

1. místo Kukkiwon cup (2015)
modro-červený
Veronika Fialová
   
Vladislav Fartushny
   
zeleno-modrý
Eliška Smrčková
  1. místo Mistrovství České republiky (2022)
2. místo Mistrovství České republiky (2019)
Hana Hrdličková
   
Jáchym Krejčí
  2. místo Mistrovství České republiky (2022)
Josef Rýva
  3. místo Mistrovství České republiky (2023)
MatyᚠKoronthály
   
Nikola Faltusová
  1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2022)
Veronika Kvasná
  3. místo Mistrovství České republiky (2022)
1. místo Mistrovství České republiky (2023)
Zdeněk Buchta
  3. místo Mistrovství České republiky (2019)
Štěpánka Pechová
  1. místo Mistrovství České republiky (2022)
zelený
Filip Petrík
  1. místo Mistrovství České republiky (2023, 2022)
Kristýna Slavíková
  2. místo Mistrovství České republiky (2022)
LukᚠFolejtar
   
Michaela Hauserová
  3. místo Mistrovství České republiky (2022)
Stella Heřmanová
  1. místo Mistrovství České republiky (2023)
žluto-zelený
Adam Norek
   
Brožová Kateřina
  3. místo Mistrovství České republiky (2023)
Johana Karasová
   
Khristina Kvasná
  1. místo Mistrovství České republiky (2022)
2. místo Mistrovství České republiky (2023)
Miluše Pechová
   
Ondřej Hromádka
   
Sůva Jakub
   
žlutý
Amy Slavíková
   
Aneli Maciá Agulló
   
Daniel Machek
   
Eugenia Stuparyk
   
František Bezděk
   
Kryštof Votápek
   
Maksym Levytsky
   
Marko Zhyshchynskyi
   
Michal Hauser
   
Natálie Říhová
   
Natálie Slavíková
   
Nela Vaněčkova
   
Nika Cziczey
   
Nikita Cziczey
   
Niko Maciá Agulló
   
Solomia Stuparyk
   
Veronika Hauserová
   
Šimon Bouška
  1. místo Mistrovství České republiky (2023)
bílo-žlutý
Daniel Stodolny
   
bílý
Kulhánková Klaudie
   
Created by Lukas Zach
Sponzoři
Prosperia - vzdělávací centrum Kadeřnictví Medvídek Humpolec Želivka - rekreační středisko Město Humpolec PH instalace - voda, topení, plyn maso-uzeniny Zdeněk Prokeš Laserové řezáni, ohraňováni, obrábění a doprava Amadeus Fin s.r.o. GANTTex - textilní produkce OSMA - kanalizace z plastu Hodina H - aktivity dětem, mladým lidem, rodičům i seniorům SaméŽaluzie.cz - žaluzie, rolety, markýzy EVOLUTION GYM Kamenice nad Lipou Město Pelhřimov Storch-Ciret Group - evropská jednička v oblasti malířských nástrojů STATUS - stavební akciová společnost Svoboda Parts - autodíly na osobní a nákladní vozy StaMPi, spol. s r.o. - Prodej, pronájem a servis výpočetní techniky GOLD SERVICE - spedice a logistika Obchodní centrum Svatek Pelhřimov Josef Straka - Zabezpečovací technika Restaurace U Oskara Čížkov Obec Komorovice AGENTURA DOBRÝ DEN Relay LL - výroba a distribuce kožené galanterie PNEU NEUBAUER - Vᚠspolehlivý pneuservis v centru Vysočiny Agrostroj Pelhřimov BEDO TRANSPORTE Stanislav Dománek - autodoprava Rodinný pivovar Bernard