Závodníci
Fotografie Jméno, pásek Best of Úspěchy
černý - 3. Dan
Matěj Kaman
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2016)

1. místo Mistrovství České republiky (2022,2018,2016)
2. místo Mistrovství České republiky (2019, 2017, 2014)
3. místo Mistrovství České republiky (2015, 2012)

1. místo Children Championship (2011)
černý - 2. Dan
Adéla Pejcalová
1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)
2. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2018)
Anna Hostičková
  2. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2017, 2015)
Dominika Hronová
1. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
2. místo Mistrovství Evropy U 21 (2017)
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)
3. místo Akademické Mistrovství Evropy (2019)

5. místo Letní světová Univetziáda 2019
5. místo Grand Prix Roma (2019)
9. místo Mistrovství Světa Seniorů (2017)
9. místo Mistrovství Světa Juniorů (2014)
5. místo Mistrovství Evropy Kadetů (2013, 2011)
Účastník Mistrovství Světa juniorů (2016), seniorů (2019)

1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018, 2016 - 2010)
Vítězka Extraligy mládeže (2013, 2012, 2011)
Vítězka Národní ligy mládeže (2010)

Sportovec kraje Vysočina 2018, 2012

1. místo Austria Open (2013)
1. místo Trelleborg open (2013, 2012)
1. místo Spain open (2011)
2. místo German open (2016)
1. místo Polish open (2013)
2. místo Dutch Open (2017, 2013)
2. místo Austria Open (2017, 2012)
2. místo Belgian Open (2013, 2012)
2. místo Croatia open 2012
3. místo Slovenia open 2017
Iveta Jiránková
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)
5. místo mistrovství světa seniorů (2017)
5. místo mistrovství Evropy do 21 let (2014)
5. místo mistrovství Evropy Olympijských vah (2019)
9. místo Grand Prix Rabat (2017)

Účast na OLYMPIJSKÉ kvalifikaci do Ria (2016)
Účast na Mistrovství Světa seniorů (2015)
Účast na Mistrovství Evropy seniorů (2016, 2014)


1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016 - 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2019)

Sportovec kraje Vysočina 2017

Vítězka Extraligy (2013, 2011)
2. místo Slovenia Open 2018
2. místo Izrael open 2017
2. místo Galeb Trophy (2016)
2. místo Belgian Open (2012)
3. místo Croatia Open (2019, 2016)
3. místo Ukraine open (2017)
3. místo Trelleborg Open (2014, 2013, 2012)
3. místo Galeb Trophy (2019, 2013, 2012, 2011)
3. místo Polish open (2022, 2019, 2017)
3. místo Riga open (2019, 2017)
1. místo Polish Open (2013)
2. místo Park Pokal (2011)
Jiří Šastný
1. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

9. místo Mistrovství Evropy kadetů (2018)
účast na Mistrovství Evropy Juniorů (2019)
účast na Mistrovství Evropy U21 (2021)

1. místo Mistrovství České republiky (2019 - 2017, 2015)
2. místo Mistrovství České republiky (2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2013)

1. místo Riga open 2017
2. místo Slovenia open 2020
3. místo Croatia open 2019
3. místo Polish Open 2018
3. místo Serbia open 2018
3. místo Belgian open 2018


2. místo Kukkiwon cup (2015)
Josef Med
  9. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
9. místo Mistrovství Evropy kadetů (2009)

Účast na Mistrovství Světa Juniorů (2014)
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2017, 2014 - 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2019, 2018, 2016, 2015)

Vítěz Extraligy mládeže (2011)
Vítěz Extraligy (2013)

2. místo Česká Národní Taekwondo liga (2008)

3. místo Austria Open (2011)

1. místo Park Pokal (2011)
1. místo Mistrovství Litvy (2009)
1. místo Mistrovství východního Německa (2008)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
2. místo KTO President Cup (2009)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
Marek Šmarda
1. místo Mistrovství České republiky (2018)
3. místo Mistrovství České republiky (2016)
Michaela Neshybová
  1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2017)
2. místo Mistrovství České republiky (2022, 2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2019)

3. místo Riga open (2017)
Petr Hostička
   
černý - 1. Dan
Alice Bínová
3. místo Mistrovství Evropy kadetů (2022)


9. místo Mistrovství Světa Kadetů (2022)

1. místo Austria Open (2022)
1. místo Slovenia Open (2022)
2. místo Belgium open (2022)
2. místo Croatia open (2022)
2. místo Galeb trophy (2022)


1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
3. místo Mistrovství České republiky (2017)
Izabela Ranecká
3. místo Mistrovství Evropy juniorů (2021)
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

2.místo Multi European Games 2021

9. místo Mistrovství Evropy Kadetů (2018, 2017)
9. místo Mistrovství Evropy U21 (2021)

1. místo Mistrovství České republiky (2019, 2017, 2015, 2014)
2. místo Mistrovství České republiky (2018)

1. místo German open 2018
1. místo Polish open 2018
2. místo Serbia open 2019
2. místo Dutch open 2017
3. místo Austrian open (2019, 2018)
3. místo Serbia open 2018
3. místo Croatia open 2018
3. místo Slovenia open 2019
3. místo German Open 2019

Jan Fiala
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2013)
2. místo Mistrovství České republiky (2022, 2015, 2014, 2012, 2010)
3. místo Mistrovství České republiky (2019)

1. místo Polish open (2013)
3. místo Polish open (2016)
3. místo Galeb Trophy (2013, 2014)

3. místo SeongNam Open Korea (2013)
Natálie Šikýřová
3. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)

3. místo Polish open 2022
Ondřej Janík
1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2016)
2. místo Mistrovství České republiky (2019)
3. místo Mistrovství České republiky (2018)
TomᚠNeshyba
Účastník Mistrovství Světa juniorů (2022)

1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2017)
2. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)
3. místo Mistrovství České republiky (2016)
červeno-černý
Alea Lin Mocek
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
2. místo Mistrovství České republiky (2017)
Barbora Kotková
1. místo Mistrovství České republiky (2019, 2017.2015, 2013, 2012)
Karolína Tůmová
  1. místo Mistrovství České republiky (2016, 2015, 2014)
2. místo Mistrovství České republiky (2017)
Laura Frühaufová
  1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019)
Michal Pohan
  5. místo Mistrovství Evropy kadetů 2021
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2015)
3. místo Mistrovství České republiky (2019)

1. místo Kukkiwon cup (2015)
Tereza Urbánková
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

1. místo Mistrovství České republiky (2019)
2. místo Mistrovství České republiky (2022)
Zuzana Prášilová
  1. místo Mistrovství České republiky (2019, 2017)
2. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2015)
Zuzana Válková
1. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
červený
Pavla Brambůrková
1. místo Mistrovství České republiky (2019)
2. místo Mistrovství České republiky (2022)
Viktorie Maršáková
   
modro-červený
Aleš Lin Mocek
  2. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

1. místo Mistrovství České republiky (2022, 2019, 2018)
zeleno-modrý
Anna Špinarová
  2. místo Mistrovství České republiky (2022)
Eliška Smrčková
  1. místo Mistrovství České republiky (2022)
2. místo Mistrovství České republiky (2019)
Jan Piller
   
Vladislav Fartushny
   
Zdeněk Buchta
  3. místo Mistrovství České republiky (2019)
Štěpánka Pechová
  1. místo Mistrovství České republiky (2022)
zelený
Jiří Palán
   
Kristýna Slavíková
  2. místo Mistrovství České republiky (2022)
Kristýna Štědrá
   
Tereza Štědrá
   
žluto-zelený
Hana Hrdličková
   
MatyᚠKoronthály
   
žlutý
Filip Petrík
  1. místo Mistrovství České republiky (2022)
Jáchym Krejčí
  2. místo Mistrovství České republiky (2022)
Johana Karasová
   
Khristina Kvasná
  1. místo Mistrovství České republiky (2022)
LukᚠFolejtar
   
Michaela Hauserová
  3. místo Mistrovství České republiky (2022)
Michal Hauser
   
Nikola Faltusová
  1. místo Mistrovství České republiky (2022)
Ondřej Hromádka
   
Veronika Fialová
   
Veronika Kvasná
  3. místo Mistrovství České republiky (2022)
Zbyněk Štěpán
  3. místo Mistrovství České republiky (2022)
bílo-žlutý
Daniel Stodolny
   
bílý
Adam Norek
   
Josef Rýva
   
Natálie Slavíková
   
Šimon Bouška
   
Created by Lukas Zach
Sponzoři
Město Humpolec Město Pelhřimov HSE Humpolec StaMPi, spol. s r.o. - Prodej, pronájem a servis výpočetní techniky MIXINŽ je ryze česká společnost, se zaměřením na výrobu moderních stavebních materiálů pro podlahové systémy. AGENTURA DOBRÝ DEN Hotel a restaurace Farma Pelhřimov WSPK maso-uzeniny Zdeněk Prokeš BEDO TRANSPORTE Autex Car s.r.o.