Hall of fame
Fotografie Jméno, pásek Úspěchy
černý - 3. Dan
Šimánková Adriana
účastník Olympijských her mládeže Nanjing 2014

1. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

Účastnice Mistrovství Evropy kadetů (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2013 - 2009, 2007)

1. místo Česká Národní Taekwondo liga (2008)
2. místo Česká Národní Taekwondo liga (2007)

1. místo Belgian Open (2012)
2. místo Spanish Open (2013)
2. místo Dutch Open(2013)
2. místo Trelleborg Open(2013)
2. místo Austria Open (2012)
3. místo Dutch Open (2012)
3. místo British Open (2011)
3.místo German Open(2013)

1. místo Polish Open (2012)
1. místo KTO President Cup (2007, 2008)
1.místo International Seongnam Championship Korea (2008)
2. místo Children Pre-World Championship (2012)
2. místo KTO President Cup (2009)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
3. místo Park Pokal (2011)
černý - 2. Dan
2. Veronika Krejčová
3. místo Mistrovství Evropy kadetů (2009)

9. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

1. místo Mistrovství České republiky (2016, 2015, 2012, 2008 - 2006)
2. místo Mistrovství České republiky (2017, 2013)

Vítězka Extraligy (2013)
Vítězka České Národní Taekwondo ligy (2008)

Účastnice Mistrovství USA (2007)

1. místo Mistrovství východního Německa (2008)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
2. místo Asiana Cup (2005)
3. místo Mistrovství východního Německa (2007)
3. místo Taekwoni championship Korea (2006)
3. místo KTO President Cup (2007)
3. Kateřina Jasanová (Nedvědová)
5. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
9. místo Mistrovství světa juniorů (2008)
5. místo Mistrovství Evropy juniorů (2007)
5. místo Mistrovství Evropy kadetů (2005)

1. místo Mistrovství České republiky (2011, 2009 - 2005)
1. místo Mistrovství České republiky (2022)

Vítězka České Národní Taekwondo ligy (2008, 2007)

1. místo Austrian Open (2008, 2007)
2. místo Croatia Open (2008)
2. místo Warsaw Open (2007)
2. místo Austrian Open (2006)
3. místo Trelleborg Open (2012)
3. místo Belgian Open (2008)
3. místo Dutch Open (2008)
3. místo Croatia Open (2007)
3. místo US Open (2007)

1. místo Copenhagen TKD Tournament (2008, 2007)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2008, 2007)
1. místo Korčula Open (2007)
1. místo Mistrovství spol. rep. Sachsen (2007)
1. místo Mistrovství spol. rep Schleswig-Holstein (2007)
1. místo Park Pokal (2007, 2006)
1. místo Mistrovství spol. rep. Porýní (2004)
2. místo La Sila Open (2004)
2. místo Mistrovství Bosny a Hercegoviny (2006)
Eliška Benešová
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2016)

1. místo Mistrovství České republiky (2018)
2. místo Mistrovství České republiky (2013, 2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2017, 2012)

2. místo Dutch open (2016)
3. místo Dutch open (2017)
3. místo Slovenia Open (2017)
3. místo German Open (2016)
3. místo Austria Open (2016, 2012)

2. místo Kukkiwon cup (2015)
1. místo Children Pre-World Championship (2012)
1. místo Children Championship (2011)
3. místo Polish Open (2012)
Josef "BART" Med
9. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
9. místo Mistrovství Evropy kadetů (2009)

Účast na Mistrovství Světa Juniorů (2014)
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2017, 2014 - 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2019, 2018, 2016, 2015)

Vítěz Extraligy mládeže (2011)
Vítěz Extraligy (2013)

2. místo Česká Národní Taekwondo liga (2008)

3. místo Austria Open (2011)

1. místo Park Pokal (2011)
1. místo Mistrovství Litvy (2009)
1. místo Mistrovství východního Německa (2008)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
2. místo KTO President Cup (2009)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
Michaela Kubíková
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)

5. místo Mistrovství světa kadetů (2014)
5. místo Mistrovství Evropy juniorů (2017)
9. místo Mistrovství Evropy do 21 let (2018)

Účastník Mistrovství Evropy juniorů (2015)
Účastník Mistrovství Světa juniorů (2016)
Účastník Mistrovství Evropy do 21 let (2017)
Účastník Mistrovství Evropy seniorů (2018)
Účastník Mistrovství Světa seniorů (2019)
Účast na Mistrovství Evropy Olympijských vah (2019)


1. místo Mistrovství České republiky (2017 - 2015, 2013, 2012, 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2014, 2011)

Vítězka Extraligy mládeže (2012, 2011)

1. místo Belgian Open (2014)
1. místo Polish Open (2014)
1. místo Slovenia Open (2014)
1. místo Galeb Trophy (2015)
2. místo Austria open (2014)
2. místo Slovenia Open (2017)
3. místo Polish Open (2016, 2012)
3. místo Bosnia Herzegovina Open (2019)


2. místo Childrens championship (2010)
3. místo Childrens championship (2013)
Zdeněk Krejčí
2. místo Mistrovství České republiky (2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2013)
černý - 1. Dan
<script>window.location.replace(
3. místo Mistrovství Světa juniorů (2012)
2. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

9. místo Mistrovství Evropy juniorů (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2015 - 2010)
3. místo Mistrovství České republiky (2017, 2008)

Vítězka České Národní ligy (2008)

2. místo Austria Open (2013, 2012)
2. místo Trelleborg Open (2012)
2. místo Galeb Trophy (2012)
3. místo Galeb Trophy (2013)
3. místo Dutch Open (2012)

1. místo Polish Open (2012)
1. místo Litva Open(2009)
1. místo KTO President Cup (2008)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
2. místo Mistrovství východního Německa (2008, 2007)
2. místo Mistrovství spolkové rep. Sachsen (2007)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
3. místo KTO President Cup (2009)
Aleš Chochola
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2013)

2. místo Mistrovství České republiky (2010, 2009)
3. místo Mistrovství České republiky (2013, 2012, 2011)

1. místo Mistrovství východního Německa (2008)
3. místo Children Pre-World Championship (2012)
3. místo Turnaj olympijských nadějí (2008, 2007)
Anna Machová
3. místo Mistrovství evropských univerzit (2011)

9. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

2. místo Mistrovství České republiky (2013)
3. místo Mistrovství České republiky (2011)

Vítězka Extraligy (2011)
Au Nguyen Bao Trung
Účastník Mistrovství evropských univerzit (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2012, 2011, 2007)
2. místo Mistrovství České republiky (2016, 2013, 2009)
3. místo Mistrovství České republiky (2008)

Vítěz Extraligy (2011)
Vítěz České Národní Taekwondo ligy (2008, 2007)

1. místo Park Pokal (2011)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
3. místo Copenhagen TKD Tournament (2008)
Becvař Martin
Dnes - Trenér TKD Panter Humpolec

2. místo Mistrovství České republiky (1997)
3. místo Mistrovství České republiky (2001)

2.místo Alpen-Adria cup (1998)
David Fabian Vanhasselle
1. místo Mistrovství České republiky (2017, 2016, 2015)
David Šimek
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2020)
9. místo Mistrovství světa juniorů (2016)
5. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2013)
Účastník Mistrovství Evropy juniorů (2014)
Účast na Mistrovství Světa seniorů (2019)

1. místo Mistrovství České republiky (2019 - 2015, 2010, 2011)
2. místo Mistrovství České republiky (2013, 2009, 2008)

Vítěz Extraligy mládeže (2013, 2012, 2011)
Vítěz České Národní ligy (2008)

2. místo German open (2016)
2. místo Slovenia Open (2016)
3. místo Dutch open (2016)
3. místo Austria Open (2016, 2013)
3. místo Trelleborg open (2013)

1. místo KTO President Cup (2009)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
2. místo KTO President Cup (2008)
2. místo Mistrovství východního Německa (2008)
3. místo Park Pokal (2011)
3. místo Mistrovství východního Německa (2007)
3. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
Ing. Paťha Radim
Dnes trenér TKD BRNO
Účastník Mistrovství Světa (2003)
Účastník Mistrovství Evropy (2003)

1. místo Mistrovství České republiky (2003, 1999)
2. místo Mistrovství České republiky (2004)
3. místo Mistrovství České republiky (2002, 2000)
2. místo Mistrovství Slovenska (1999)

2. místo La Sila Open (2002)
3. místo La Sila Open (2004)
Jakub Skořepa
1. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)
2. místo Univerzitní Mistrovství Evropy (2017)
3. místo Univerzitní Mistrovství Evropy (2019)

Účastník Mistrovství Evropy do 21 let (2013, 2014)

1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2012, 2011, 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2014, 2013)
3. místo Mistrovství České republiky (2017, 2015)

Vítěz Extraligy (2011, 2013)


1. Galeb Trophy (2013)
2. místo Trelleborg Open (2013)
2. místo Dutch Open(2013)
3. místo Croatia Open (2013)
3. místo Belgian Open(2013)
3. místo Galeb Trophy (2012)


2. místo Polish Open (2012)
Kaczur Pavel
Účastník Mistrovství Světa juniorů (2006)

2. místo Mistrovství České republiky (2004

3. místo German open (2006)

2. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
Kateřina Kotková
1. místo Mistrovství České republiky (2015, 2014)
2. místo Mistrovství České republiky (2017, 2013, 2012)
Komrsová Věra
Dnes trenérka TKD Özer Nürnberg
Trenér kadetské reprezentace ČR (2009)

Účastník Mistrovství Světa (2003, 2005)
Účastník Mistrovství Evropy (2004)

1. místo Mistrovství České republiky (2012, 2004, 2000)
2. místo Mistrovství České republiky (2003, 2002, 2001, 1999)
3. místo Mistrovství Slovenska (1999)

2. místo Sportovec Vysočiny (2003)

2. místo Austria open (2001)
2. místo Croatia open (2003)
3. místo Galeb trophy (2003)

1. místo Indoor Brussel (2004)
1. místo Masters cup (2001)
1. místo La Sila Open (2004)
2. místo Castellon cup Španělsko (2004)
2. místo Park pokal (2000)
3. místo Flora pokal (2003)
Komůrka Filip
Účastník Mistrovství Světa (2009)
Účastník Mistrovství Evropy (2010)

1. místo Mistrovství České republiky ( 2011,
2. místo Mistrovství České republiky (1999

3. místo Masters cup (2001)
3. ísto Goldstars cup (2000)
Libuše Brambůrková
 
Libuše Medová
5. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

Účastnice Mistrovství Evropy Juniorů (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2016, 2015, 2013, 2010)
2. místo Mistrovství České republiky (2014, 2012, 2011, 2008)
3. místo Mistrovství České republiky (2009)

Vítězka Extraligy (2013)

3. místo Česká Národní Taekwondo liga (2008)

3. místo Galeb Trophy (2013)

2. místo Litva Open (2009)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2008, 2007)
3. místo Polish Open (2012)
Manuel de Oliveira Bruno
5. místo Mistrovství Evropy kadetů (2007)

2. místo Mistrovství České republiky (2008, 2007, 2004

Vítěz České Národní Taekwondo ligy (2007)

2. místo Austrian Open (2007)
3. místo Warsaw Open (2007)

3. místo Olympic Masters (2007)
1. místo Korčula Open (2007)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
Martin Med
2. místo Mistrovství České republiky (2009)
3. místo Mistrovství České republiky (2011)

3. místo Galeb Trophy (2011)

1. místo Park Pokal (2011)
1. místo Children Championship (2011)
Mistr východního Německa (2008)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
2. místo KTO President Cup (2008)
Michaela Razimová
1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016, 2015, 2013)
2. místo Mistrovství České republiky (2011)
Vítězka Národní ligy mládeže (2013)

2. místo Park Pokal (2011)
3. místo Children World Championship (2012)
Michal Vondrák
2. místo Mistrovství České republiky (2007, 2010)
3. místo Mistrovství České republiky (2012)

3. místo Česká Národní Taekwondo liga (2008, 2007)

1. místo Mistrovství východního Německa (2008)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
3. místo KTO President Cup (2008)
3. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
účast na International Seongnam Championship Korea (2008)
Miloslav Med
Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2011)

2. místo Mistrovství České republiky (2011, 2008)
3. místo Mistrovství České republiky (2009)

Vítěz Extraligy mládeže (2011)
Vítěz České Národní ligy (2008)

2. místo Mistrovství východního Německa (2008)
3. místo Copenhagen TKD Tournament (2008)
3. místo Turnaj olympijských nadějí (2008)
2. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
Natálie Banešová
9. místo Mistrovství světa kadetů (2014) 9. místo Mistrovství světa juniorů (2016) Účastník Mistrovství Evropy kadetů (2015) 1. místo Mistrovství České republiky (2018, 2016 - 2013) 2. místo Mistrovství České republiky (2017, 2012) 3. místo Slovenia open (2016) 3. místo Croatia open (2015) 3. místo Austria open (2015) Vítězka Extraligy mládeže (2015, 2014, 2013) 1. místo Kukkiwon cup (2015) 1.místo Park Pokal (2013) 2.místo Polish open (2013, 2015) 3.místo Polish open (2014)
Pavel Hájek
1. místo Mistrovství České republiky (2015, 2014)
2. místo Mistrovství České republiky (2016)
3. místo Mistrovství České republiky (2017, 2013)

1. místo Children World Championship (2012)

3.místo Polish open (2013)
Petríková (Ručková) Renáta
WTF International Refree


1. místo Mistrovství České republiky (2013, 2000, 1999)
2. místo Mistrovství České republiky (2017)
2. místo Mistrovství Slovenska (1999)

3.místo Austria open (2001)

1. místo Masters cup (2001)
3. místo Park pokal (2000)
Rodovská Žaneta
3. místo Mistrovství Evropy juniorů (2007)
5. místo Mistrovství Evropy kadetů (2005)
účast na Mistrovství Světa juniorů (2006)
účast na Mistrovství světa juniorů (2008)
účast na Mistrovství Světa seniorů (2009)

1. místo Mistrovství České republiky (2004, 2000)

2. místo Trelleborg open (2007)

účast na Goyang International championship KOREA (2003)
Sebastian Akhlas
3. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

Účastník Mistrovství Evropy Kadetů (2011)
9. místo Mistrovství Evropy Kadetů (2013)

1. místo Mistrovství České republiky (2013, 2010, 2009)
2. místo Mistrovství České republiky (2015, 2014)
3. místo Mistrovství České republiky (2012, 2011)

Vítěz Extraligy mládeže (2013)

2. místo Belgian Open (2012)
3. místo Trelleborg Open (2012)

1. místo Polish Open (2014)
1. místo KTO President Cup (2008)
1. místo Mistrovství východního Německa (2008, 2007)
1. místo Turnaj olympijských nadějí (2008, 2007)
2. místo Children Championship (2011)
2. místo KTO President Cup (2009, 2007)
3. místo Polish Open (2012)
3. místo Children Pre-World Championship (2012)
3. místo Park Pokal (2011)
Tomáš Čížek
5. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

Účastník Mistrovství Evropy Kadetů (2013, 2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2013, 2010)

Vítěz Extraligy mládeže (2010)
Tomáš Hron
1. místo Mistrovství České republiky (2019, 2018, 2017, 2015, 2014, 2012)
2. místo Mistrovství České republiky (2016, 2013, 2011)

Vítě extraligy mládeže (2014)
Vítěz Národní ligy mládeže(2013, 2012)

1. místo Trelleborg Open (2013)

3. místo Kukkiwon cup (2015)
2. místo Children Pre-World Championship - family fight (2012)
Veronika Nedvědová
Účastnice Mistrovství Evropy Kadetů (2011)

1. místo Mistrovství České republiky (2012)
2. místo Mistrovství České republiky (2011, 2007, 2006)
3. místo Mistrovství České republiky (2009, 2008)

Vítězka České Národní Taekwondo ligy (2008, 2007)

1.místo Litva Open (2009)
1. místo Mistrovství spol. rep. Porýní (2004)
2. místo KTO President Cup (2008)
2. místo Korčula Open (2007)
3. místo Mistrovství spol. rep. Sachsen (2007)
3. místo KTO President Cup (2007)
3. místo Turnaj olympijských nadějí (2007)
3. místo Mistrovství východního Německa (2008)
účast na International Seongnam Championship Korea (2008)
Šimon Bulant
1. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2018, 2013)

Vítěz Národní ligy mládeže (2013)
Šimon Bulant
1. místo Mistrovství České republiky (2017)
3. místo Mistrovství České republiky (2018, 2013)

Vítěz Národní ligy mládeže (2013)
Štěpán Bláha
9. místo Mistrovství Evropy klubů (2013)

1. místo Mistrovství České republiky (2016, 2014)
2. místo Mistrovství České republiky (2015, 2012, 2010)
3. místo Mistrovství České republiky (2013)

3. místo Austria Open (2012)
Created by Lukas Zach
Sponzoři
Stanislav Dománek - autodoprava StaMPi, spol. s r.o. - Prodej, pronájem a servis výpočetní techniky Město Pelhřimov Laserové řezáni, ohraňováni, obrábění a doprava Amadeus Fin s.r.o. STATUS - stavební akciová společnost PNEU NEUBAUER - Váš spolehlivý pneuservis v centru Vysočiny Agrostroj Pelhřimov Hodina H - aktivity dětem, mladým lidem, rodičům i seniorům SaméŽaluzie.cz - žaluzie, rolety, markýzy Město Humpolec Obchodní centrum Svatek Pelhřimov GANTTex - textilní produkce EVOLUTION GYM Kamenice nad Lipou GOLD SERVICE - spedice a logistika Želivka - rekreační středisko AGENTURA DOBRÝ DEN PH instalace - voda, topení, plyn Svoboda Parts - autodíly na osobní a nákladní vozy Josef Straka - Zabezpečovací technika Kadeřnictví Medvídek Humpolec OSMA - kanalizace z plastu maso-uzeniny Zdeněk Prokeš Storch-Ciret Group - evropská jednička v oblasti malířských nástrojů Prosperia - vzdělávací centrum Relay LL - výroba a distribuce kožené galanterie Restaurace U Oskara Čížkov Obec Komorovice Rodinný pivovar Bernard BEDO TRANSPORTE